tel
Ліга адвокатів україни
10 років успішної юридичної діяльності
Маєте запитання? Не втрачайте час

Про фірму

Основною спеціалізацією компанії "Ліга Адвокатів України" є юридичний супровід суб’єктів господарювання, державна реєстрація юридичних осіб, робота з договорами та вирішення судових суперечок.

Ключові сфери:

Принципи, яких ми дотримуємося:

Турбота про ділову репутацію компанії. Ми дорожимо репутацією фірми і завжди враховуємо думки наших Клієнтів про якість надаваних нами послуг.

Сумлінність і відповідальність. Надання юридичних послуг та вирішення правових питань нашими фахівцями засноване на засадах чесності, сумлінності, об'єктивності та відповідальності. Ми повністю відповідаємо перед Клієнтом з моменту початку розгляду спору і до повного його вирішення.

Конфіденційність персональних даних. Персональні дані нашого Клієнта конфіденційні, нашими співробітниками не розголошуються і не поширюються.

Якість надаваних юридичних консультацій. Політика нашої компанії спрямована на максимально якісне та ефективне надання юридичних послуг по кожній конкретній галузі українського законодавства.

Оперативність та швидкість. Ми намагаємося максимально швидко, але при цьому якісно надати наші послуги. Фахівці нашої компанії працюють понаднормово у випадках, якщо Клієнту потрібно виконати «на вчора».

Особливий підхід до кожного клієнта. Кожний Клієнт нашої компанії є особливим. І тому  ми вважаємо, що варто мати індивідуальний підхід до кожного клієнта та створювати атмосферу максимально комфортну для нього.