tel
Ліга адвокатів україни
10 років успішної юридичної діяльності
Маєте запитання? Не втрачайте час

Стягнення заборгованості

Стягнення заборгованості є одним з найпоширеніших категорій справ в судах і являє собою складний процес, що вимагає достатніх юридичних знань, умінь грамотно вести переговори з боржниками для досягнення найголовнішої мети: допомогти кредитору повернути свої гроші назад.

Наша компанія не спеціалізується на колекторстві та виступає проти нього, але законним способом і завдяки умінням знайти підхід до кожного боржника, допоможе кредитору повернути заборгованість.

Заборгованість виникає з різних причин, наприклад:

Стягнення заборгованості відбувається за такою процедурою:

1. Досудовий порядок вирішення спору (є пріоритетним для нашої компанії)

На даному етапі приймаються всі заходи для врегулювання спору без участі суду, тобто шляхом проведення переговорів, домовленостей по сумі і строках оплати боргу.

Бувають випадки, коли боржник всіляко ігнорує кредитора, не відповідає на телефонні дзвінки, повідомлення, електронні листи, затягує час і в кінцевому підсумку, зовсім відмовляється від оплати боргу.

При таких ситуаціях необхідно складати грамотну і обґрунтовану претензію із зазначенням суми, підстав виникнення заборгованості, розміру неустойки (штрафу,пені), наслідків несплати боржником грошових коштів і крайній термін оплати боргу.

У нашій практиці чимало випадків, коли завдяки правовим та психологічним навичкам наших фахівців, які вели успішні переговори, пред’являли чітко сформульовані претензії, боржники повертали гроші Клієнтам вже на стадії досудового вирішення спору.

2. Судовий порядок вирішення спору (є крайньою мірою)

Після численних спроб досудового врегулювання спору ми передаємо спір на вирішення судом. Однак, перш ніж звернутися до суду, необхідно:

З початком судового розгляду справи наші фахівці, які мають за плечима численний досвід ведення судових справ, прикладуть всі зусилля на те, щоб рішення суду було винесене на користь Клієнта.

Після задоволення судом позовних вимог на користь кредитора:

Маючи багаторічний досвід роботи, юристи нашої компанії готові детально проконсультувати Вас з усіх питань щодо стягнення заборгованості.