tel
Ліга адвокатів України
10 років успішної юридичної діяльності
Маєте запитання? Не втрачайте час

Команда

Гопанчук Роберт Леонідович
Керуючий партнер
Ліги Адвокатів України
Освіта:
вища, магістр права
Досвід:
Перед створенням власної юридичної компанії (2010 рік) обіймав посади юрисконсульта в міській раді , Міністерстві інфраструктури України. Тривалий час працював юристом в АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ". Має багаторічний досвід представництва інтересів компаній в українських судах та органах державної влади.
Кілічава Тетяна Михайлівна
Адвокат, старший партнер
керівник відділу судового врегулювання і медіації
Освіта:
вища, спеціаліст права
Досвід:
Партнером компанії є майже з моменту її заснування. Тривалий час працювала викладачем в університеті, є автором та співавтором навчальних посібників "Цивільний процес", "Екологічне право", "Процесуальна документація", "Нотаріат України", має численні публікації в фахових юридичних виданнях. З 1999 року здійснює професійну правничу діяльність. У 2003 році отримала статус адвоката. Наразі є секретарем та членом Ради адвокатів міста Києва. Має багаторічний досвід представництва фізичних та юридичних осіб в українських судах, а також в Європейському суді з прав людини. Тривалий час представляє інтереси державних підприємств, банківських установ та великих компаній в різних сферах діяльності.
Киличоглу Богдана
Старший партнер
керівник відділу міжнародних відносин
Стрикаль Олександр Васильович
Адвокат, керівник відділу роботи з кримінальними справами
Освіта:
вища, магістр права
Досвід:
Почав правничу практику з останніх курсів універститету, зокрема тривалий час працював у безкоштовній юридичній консультації. Професійна юридична практика почалася з 2010 року. Деякий час працював помічником адвоката, займав посади юрисконсульта. Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю отримав у 2018 році. Має багаторічний досвід представництва інтересів фізичних осіб в судах України та перед державними/приватними виконавцями, зокрема скасовував численні заборгованості громадян перед різними фінанансовими установами. Наявний досвід оскарження незаконних дій виконавців (зняття арешту нерухомого/рухомого майна, скасування торгів конфіскованого, заставного майна). Успішно здійснював представницво в кримінальних справах.
Мазій Віталій Сергійович
Юрист, спеціаліст відділу реєстрації суб'єктів підприємництва
Освіта:
вища, магістр права
Досвід:
Працює у компанії з 2017 року, приєднався до команди ще будучи студентом університету. За цей час пройшов шлях від помічника юриста до юрисконсульта компанії. Має досить успішний досвід реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій. Неодноразово брав участь в різних семінарах по корпоративному праву. Проходив стажування у державного реєстратора. Є активним учасником різних правничих конференцій, курсів підвищення кваліфікації. Успішно поєднуючи теорію і практику, наразі навчається в аспірантурі, має численні наукові публікації. Володіє навиками написання різних видів процесуальних документів, має численний досвід представництва громадян та організацій в органах державної влади (податкових, органах ДВС, ЦНАП, міністерствах та інших).