tel
Ліга адвокатів україни
10 років успішної юридичної діяльності
Маєте запитання? Не втрачайте час

Корпоративне право

Конституція  України, Цивільний кодекс України, Господарський кодекс України, ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», ЗУ «Про акціонерні товариства», ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності» та інші складають систему джерел корпоративного права.

Одним з основних завдань юриста, який спеціалізується в галузі корпоративного права є вирішення проблем, що виникають при створенні компанії, в процесі її управління, участі в ній, в тому числі, при її реорганізації або ліквідації.

Причини корпоративних суперечок різні, вони виникають, наприклад, при:

Всі вищевказані та інші корпоративні спори, якщо їх вчасно не вирішити, поступово призводять до руйнування компанії. Оптимальним, звичайно ж, є досудовий порядок вирішення спорів, тобто шляхом проведення переговорів, що допомагає сторонам конфлікту зберегти ділові, партнерські відносини і сприяє подальшому розвитку бізнесу.

Практикуючись в сфері корпоративного права, фахівці компанії "Ліга Адвокатів України" готові надати нашим Клієнтам кваліфіковану юридичну допомогу при вирішенні корпоративних спорів як в досудовому порядку, так і в судовому

Ми надаємо юридичні послуги з корпоративного права: