tel
Ліга адвокатів україни
10 років успішної юридичної діяльності
Маєте запитання? Не втрачайте час

Право інтелектуально власності

«Ліга Адвокатів України» надає юридичні послуги компаніям, що працюють в сфері інноваційної діяльності та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Наші фахівці забезпечують Клієнту правову підтримку на всіх стадіях створення і отримання авторського права на результат своєї інтелектуальної діяльності.

Як показує практика, захист інтелектуальної власності необхідний в багатьох випадках. У цій області юриспруденції існує безліч нюансів. Тільки досконале знання всіх моментів дозволяє ефективно захистити інтереси автора. У нашій компанії успішно працює група юристів, що спеціалізуються в цій області. Вони здатні надати кваліфіковану підтримку по всьому спектру питань в області інтелектуальної власності, відстоюючи інтереси клієнта в будь-яких інстанціях.

Досвідченими фахівцями буде забезпечена охорона інтелектуальної власності на гідному рівні, незважаючи від складності поставленого завдання. Ми зможемо забезпечити ваше право на торгову марку і складемо вигідне ліцензійну угоду. Наші співробітники підготують пакет документів, необхідний для патентування винаходу. Нам доводиться часто стикатися з захистом авторського права, причому, в самих різних областях.

Це не тільки літературні праці в письмовому вигляді, але і різноманітні комп'ютерні програми, винаходи, корисні моделі, торговельні марки, фірмові найменування, музичні твори та інші об’єкти інтелектуальної власності. 

Перелічимо основні моменти нашої діяльності в цій області: